Ansatte

Vi har bred kompetanse innenfor forvaltning og utvikling av næringseiendom

Portrettbilde av Arne Vannebo
Arne Vannebo
Daglig leder, Sandvika
Tel: +47 997 96 031
E-post: arne@ava.no
Portrettbilde av Joachim Berentz Flaten
Joachim Berentz Flaten
Finansdirektør, Sandvika
Tel: +47 996 03 992
Portrettbilde av Henrik Teigen Akselsen
Henrik Teigen Akselsen
Leder Handelseiendom, Sandvika
Tel: +47 982 20 954
Portrettbilde av Geirr H. Vannebo
Geirr H. Vannebo
Leder Kontoreiendom, Sandvika
Tel: +47 412 04 476
E-post: geirr@ava.no
Portrettbilde av Petter Bay Braathen
Petter Bay Braathen
Utviklingsdirektør, Sandvika
Tel: +47 926 24 888
Portrettbilde av Erling Skovli
Erling Skovli
Eiendomssjef, Sandvika
Tel: +47 977 25 871
Portrettbilde av Anne Sværen Hornkjøl
Anne Sværen Hornkjøl
Økonomisjef, Sandvika
Tel: +47 938 64 368
E-post: anne@ava.no
Portrettbilde av Rikke Kaae Fjellhaugen
Rikke Kaae Fjellhaugen
Økonomisjef, Sandvika
Tel: +47 951 94 341
E-post: rikke@ava.no
Portrettbilde av Mette Warhuus
Mette Warhuus
Økonomiansvarlig, Sandvika
Tel: +47 977 04 888
E-post: mette@ava.no
Portrettbilde av Anette Rønnestad Nærbø
Anette Rønnestad Nærbø
Leder HR og Kommunikasjon, Sandvika
Tel: +47 930 50 979
Portrettbilde av Eystein Vannebo
Eystein Vannebo
Teknisk sjef, Sandvika
Tel: +47 906 56 104
Portrettbilde av Arvid Ekholt
Arvid Ekholt
Teknisk ansvarlig, Sandvika
Tel: +47 469 64 697
E-post: arvid@ava.no
Portrettbilde av Svein Flater
Svein Flater
Teknisk ansvarlig, Sandvika
Tel: +47 45 39 98 28
E-post: svein@ava.no
Portrettbilde av Leif Nieuwejaar
Leif Nieuwejaar
Daglig leder, Elveparken Sandnes AS
Tel: +47 992 96 313
E-post: leif@ava.no
Portrettbilde av Maren Nøkleby Lea
Maren Nøkleby Lea
Økonomi og driftsansvarlig, Elveparken Sandnes AS
Tel: +47 951 759 73
E-post: maren@ava.no